sipkaDřevěná okna zkušenosti

Autor: Kamil Pohanka

Vloženo: 23. 12. 2019 10:12:59

DotazČauves, poradí mi někdo jak vybrat dobrý kvalitní dřevěný okna? Něco jsem si už četl na internetu ale pořád nějak tápu tak budu rád když mi dáte někdo nějaký tip, třeba co si hlídat nebo podle čeho jste vybírali vy, cena mě až tolik nezajímá, chci hlavně aby okna vydrželi co nejdýl.

OdpovediOdpovědi

  • Ivan | 23. 12. 2019 11:36:35
    Já osobně si hlavně hlídal z jakýho dřeva to bude, protože pak můžete mít sebelepší zasklení a bude to stejně stát za prd. A pak je asi nejdůležitější kování, já mám okna s třemi uzavíracími body od Vekry a nemám k nim výhrady.
  • Libor | 23. 12. 2019 13:16:47
    Za mě je asi nejlepší si nějaký firmy vytipovat a zajít se podívat na jejich pobočky, tam asi uslyšíte nejvíc co by okna měli mít atd, já zvažoval takový ty firmy který jsem na trhu už fakt dlouho a mají nějakou tradici a pak už mi záleželo na ceně, taky mám okna od Vekry který v tu chvíli měli nejvýhodnější nabídku.
  • Aleš V. | 10. 1. 2020 11:32:47
    Dřevo je prostě pro mě daleko lepší varianta než dnes tak populární plastové okna. I když jedno poledne na jaře trávím impregnací oken, tak mi to přijde jako dobrá volba. Při vybírání jsem si dal záležet na tom aby okna byla udělaná z kvalitního dřeva, aby levné dřevo z polomů, to může mít třeba poškozenou strukturu nebo může být napadené nějakou hnilobou, a pak kování, to je podle mě druhá nejpodstatnější věc, a ačkoliv tyhle okna u vekry nebyli nejlevnější tak aspoň vím že jsem nekoupil nějaký šunty.

ReagovatReagovat

Odpovězte na dotaz nebo otázku