sipkaLamináty Bison s.r.o. - dekorativní lamináty

 

Adresa: Výstaviště 405/1

603 00  Brno - Pisárky

 

Tel: 545222607

Fax: 545212232

Mobil: 602738743

 

e-mail: bilek.bison@cbox.cz

URL: www.laminaty-bison.cz

 

IČ: 05668751

DIČ: CZ05668751

 

Kde nás najdete

 

 

sipkaLamináty Bison s.r.o. - dekorativní lamináty

Kompletní nabídka dekorativních laminátů, nábytkové doplňky, umakarty - HPL lamináty, přírodní dýhy, lamino desky Polyrey, Homapal, Kronospan, Formica, Fundermax, Resopal, Thermopal, Wilsonart, Abet laminati, Egger.

Společnost BISON CONSULT byla založena v roce 1991 jako obchodní firma s velkoplošnými materiály (tehdy prodej OSB desek značky Weyerhaeuser z Kanady) a firma pro vedení účetnictví. Tyto činnosti byly postupně opuštěny. V dalším rozvoji po roce 1996 se specializujeme na distribuci dekorativních vysokotlakých laminátů (HPL) významných světových a evropských značek - přímo z největšího moravského města Brna pro zájemce na Moravě, v Čechách i na Slovensku. Výrobky zprostředkované naší firmou se objevily na významných veletrzích celého světa (v Austrálii, Číně, USA a dalších) nebo v některých významných hotelech a interiérech Evropy.
Zvyšující se požadavky a náročnost českého designu v oblasti bytové a interiérové kultury a nepřítomnost domácí výroby kvalitních materiálů HPL pro design interiérů, přivedla společnost k navázání kontaktů s předními výrobci, ve snaze vyhovět co nejširšímu spektru poptávky. Pokrýváme poptávku po všech značkových dekorativních laminátech – HPL.
Distribujeme velkoplošné materiály jako smluvní prodejci,obchodní zástupci i jako autorizovaný dovozce. ZastupujemefirmyAbet-laminati,Formica,Homapal,Isovolta,Kronospan,Polyrey,Resopal,Thermopal,Wilsonart.
Distribuce až do domu prostřednictvím zásilkové služby, nebo vlastním rozvozem do 30 km od Brna z vlastního skladu nebo přímého dovozu ze zahraničí.
Zajišťujeme výrobu postformingových dílců v zakázkové výrobě.
Prostě stačí ukázat na dekor a ten bude v co nejkratší době zdobit Váš interiér.


Rádi vás přivítáme na našem webu

www.laminaty-bison.cz

Galerie nabídky

Napište nám

Poptávka? Dotaz? Napište nám

Kde nás najdete

Firemní prodejny a provozovny

Navštivte některou z našich provozoven