sipkaRALI Decor, s.r.o.

 

Adresa: Pod Výtopnou 993

739 92  Návsí

 

Tel: 558 352 244

Fax: 558 352 921

 

e-mail: rali@rali.cz

URL: www.rali.cz

 

IČ: 27781151

DIČ: CZ27781151

 

facebokk

 

listovací katalog

 

Kde nás najdete

 

 

sipkaRALI Decor, s.r.o.

Prodejce záclon, povlečení, ubrusů, dek, závěsů, ručníků, osušek, prostěradel, markýz, keramiky, hraček.To vše také v našem elektronickém obchodě.

Vítejte v oblíbeném internetovém obchodě s bytovým textilem rali.cz. U nás se vám dostane široké palety zboží a patřičné pozornosti vstřícných poradců. Proto se v případě potřeby neváhejte na cokoli zeptat, na vaše dotazy se těšíme a obratem je vyřešíme. Věříme, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou, proto vyjdeme každému vstříc, rádi poradíme a pomůžeme s výběrem, což se projevuje opakovanou návštěvností vás, spokojených zákazníků rali.cz.

Veškerý bytový textil i doplňky jsou přehledně seřazeny pro pohodlnou orientaci a snadný výběr. Snadno si vyberete z mnoha úžasných záclon nebo závěsů které nabídnou širokou škálu variant materiálů i vzorů. Do kuchyně najdete kromě utěrek a prostírání také slušivé kuchyňské zástěry, v koupelně se potěšíte kvalitní koupelnovou předložkou. Dětem uděláte radost rozmanitými hračkami, těm nejmenším pořídíte u nás i pleny.

V ložnici si užijete pohodlí s voňavými, měkoučkými polštáři a přikrývkami, které „obléknete“ do příjemných, v létě chladících a v zimě hřejících povlečení a potahů. Také kvalitní a příjemná prostěradla potěší pohodlným nerušeným spánkem. Ložnici snadno sladíte díky mnoha druhům velmi hezkých přehozů, které vhodně nakombinujete s barvou závěsů dle libosti. Prostě, v e-shopu rali.cz si užijete pohodlný nákup veškerého bytového textilu bez starostí!

Rádi vás přivítáme na našem webu

www.rali.cz

Galerie firmy

Fotografie z firmy

Galerie nabídky

Staňte se fanouškem Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku

Napište nám

Poptávka? Dotaz? Napište nám

Kde nás najdete

Firemní prodejny a provozovny

Navštivte některou z našich provozoven