sipkaNábytek Kosařovi, s.r.o.

 

Adresa: Lukavská 931

564 01   Žamberk

 

Tel: 465 611 955, 465 614 485

Fax: 465 611 955

Mobil: 603 586 851, 736 645 845

 

e-mail: nabytek.kosarovi@seznam.cz

URL: www.nabytek-kosarovi.cz

 

IČ: 26013371

DIČ: CZ26013371

 

facebokk

 

Kde nás najdete

 

 

sipkaNábytek Kosařovi, s.r.o.

prodej nábytku, včetně bytových doplňků a koberců, vybavení obývacích pokojů, rustikální nábytek, židle, stoly, vybavení ložnic, dětských pokojů, koupelnový a kancelářský nábytek, čalouněné i kožené sedací soupravy, realizace interiérů.

Společnost Nábytek Kosařovi s.r.o. na trhu působí již od roku 1991 a zabýváme se prodejem kompletního sortimentu nábytku, včetně bytových doplňků a koberců. V nabídce naleznete dřevěný nábytek z masivu, dýhy či lamina. Zakoupíte u nás vybavení obývacích pokojů, rustikální nábytek, židle, stoly a stolečky, vybavení ložnic, dětských pokojů, a to i pro nejmenší, koupelnový, kancelářský nábytek, čalouněné i kožené sedací soupravy, křesla různých materiálů a druhů, včetně houpacích, ratanový nábytek, sezónní plastový i dřevěný nábytek a mnoho dalšího. To vše sériové i zakázkové výroby.

Nedílnou a velice oblíbenou částí našich služeb je zpracování návrhů kuchyní a kanceláří dle Vašich představ včetně dodání a montáže. Kuchyně dodáváme na přání včetně elektrospotřebičů dle individuálního výběru z mnoha značek a typů.

Další naší specializací je prodej cca 70 druhů matrací, které je možné dodat na míru Vaší posteli či postýlce, a to včetně možnosti velkého výběru roštů.

Pokud se k nám přijdete podívat, určitě Vás zaujme také široká nabídka věšáků, nábytku do předsíně, proutěného nábytku, košů, košíků, obrázků či koupelnových doplňků.

Rádi vás přivítáme na našem webu

www.nabytek-kosarovi.cz

Staňte se fanouškem Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku

Napište nám

Poptávka? Dotaz? Napište nám

Kde nás najdete

Firemní prodejny a provozovny

Navštivte některou z našich provozoven