Když jdou věci na míru

Už se vám stalo, že jste brouzdali po obchodech s nábytkem a nemohli natrefit na to, co by odpovídalo vašim představám i rozměrům místností? Naposledy jsem se takto pachtila za koupelnovým nábytkem…

O zařizování bytu mám své představy a o koupelně obzvlášť. Jelikož to je první místo, kam se obvykle po ranním probuzení vydám, požadavek byl jasný, chci, aby mě přivítal nejenom účelně, ale také hezky zařízený prostor. Pokud k tomu přidáte ještě atypickou plochu, je jasné, že volba padla na koupelnový nábytek na míru.  Najít ovšem takového výrobce nebylo právě snadné, obzvlášť pokud hledáte kvalitní firmu.     
 
 
 
Moje volba nakonec padla na firmu Dřevojas, jejíž hlavní náplní je právě výroba koupelnového nábytku na zakázku. Kdo má zkušenosti s řemeslníky, možná v tuto chvíli znejistí. Nutno dodat, že zcela zbytečně.
 
Firmě jsem načrtla svou představu, jak by měl nábytek vypadat a po té, co jsme si ujasnili materiál, barevné provedení, kování, zkrátka celkový vzhled, a odsouhlasili cenu, z níž jsem zaplatila zálohu, cca do měsíce jsem relaxovala v nové koupelně. I když to možná vypadá jako dlouhá doba, na hezký interiér vyrobený přesně podle vašeho vkusu a na míru se rozhodně vyplatí počkat.
 
 
 
Jedním z důležitých faktorů při zadávání takové zakázky je materiál. Vzhledem k tomu, že koupelna je zátěžový prostor, není příliš vhodné na něm šetřit. Dřevojas mi nabídnul materiály osvědčených výrobců, a to co se týká jak materiálů na skříňky, tak i pantů, zásuvkových výsuvů, spojovacích prvků a dalšího kování. Při výrobě skříněk je samozřejmě důležitá i povrchová úprava, kdy si můžete vybrat např. akrylátové povrchy s vysokým leskem, lakované, opatřené foliemi s různými obrázky, desky s dřevodekorem apod.    

  
V Dřevojasu si ale nemusíte objednat koupelnový nábytek pouze na míru. Dlouholeté zkušenosti s jeho výrobou a sledování trendů v segmentu koupelen se promítly i do sériových řad. Pokud se vám tedy nechce čekat a rádi byste si pořídili novou koupelnu hned, není třeba otálet. Stačí si vybrat některý z již hotových typů. 
 
 
 

Více na www.drevojasnamiru.cz a www.drevojas.cz .